Zariaďte si byt v štýle Christiana Greya

  • od Jarmila Slováková

BROOKLYN

Úžasný kúsok z dielne Boca do Lobo, inšpirovaný sériou Mondrian, bol navrhnutý ako minibar, ale určite nájde uplatnenie aj ako elegantný nočný stolík. Je súčasťou dizajnérskej edície Soho. Tento zberateľský kúsok nechýbal ani v Greyovom apartmáne.

SYMPHONY

Vízia pochopiť minulosti prostredníctvom najmodernejších technológií moderného dizajnu sa odráža v jedinečnom kúsku, pri ktorom sa dizajnéri inšpirovali hudbou. Zhluk z leštenej mosadze skrýva exotické drevo a vytvára harmonickú vonkajšiu líniu.

TORTUGA

Noblesný elegantný dizajnérsky skvost je skutočnou oslavou 21. storočia – verný moderným materiálom a líniám. Bol vytvorený kvalifikovaným tímom remeselníkov, ktorí sa snažili o dokonalosť, v dielni, kde ručná práca vždy podlieha prísnym pravidlám.

AVENUE

Táto zástena zaručene pritiahne pozornosť a rozžiari akýkoľvek priestor.

PIXEL

Skriňa sa zrodila vďaka otvorenej mysli dizajnérov značky Boca do Lobo a ich túžbe inovovať tradičnú remeselnícku techniku spojením rôznych foriem a umeleckých štýlov.

PLAZA

Konferenčný stolík, ktorý sa dokonale hodí do modernej obývačky. Nezvyčajná silueta, zmyselnosť a jednoduchá štruktúra ho zaradila medzi neprehliadnuteľné kúsky značky Boca do Lobo.

Nábytok nájdete na www.bocadolobo.com.


 

Podobné články