Tento singel si zamilujete!

  • od redakcia

Slovenská speváčka, skladateľka a muzikoterapeutka Andrea Turčina, donedávna vystupujúca pod menom Andrea Sulovská prišla s chytľavým songom JE NÁM HEJ .

“Pieseň vznikla veľmi rýchlo, napísala som ju asi v priebehu pol hodiny. Predchádzal jej však darček od môjho teraz už manžela, ktorý mi venoval ukulele so slovami: “Viem že nemáš žiadny sviatok, ale chcem ti spraviť radosť a hudobne ťa motivovať “ (povedal) A vyšlo mu to, na druhý deň bola ukulele pesnička na svete” :)

Terajšiu podobu dal piesni mladý a talentovaný producent Ľubomír Mazák, s ktorým Andrea momentálne pracuje na jej prvom EP nosiči, ktoré by malo vyjsť už v auguste tohto roku. EP bude mať rovnomenný názov "Je nám hej". K piesni vyšiel aj jednoduchý a prirodzený videoklip, tzv. "lyrics video", za ktorý Andrea vďačí svojej kamarátke - taktiež speváčke Lei Daniš. S Leou nedávno naspievali aj spoločný vianočný duet s názvom "DAR". BIO Andrea Turčina je slovenská speváčka, skladateľka a muzikoterapeutka. Donedávna vystupovala pod menom Andrea Sulovská. Jej meno si môžete pamätať z Eurovision Song Contest z roku 2009, kde sa umiestnila vo finále a v roku 2010 vo štvrťfinále, kde predstavila svoju vlastnú skladbu. Takmer dva roky žila v anglickom Brightone, v ktorom sa zúčastnila súťaže Open Mic UK a úspešne sa umiestnila v Regional Finals. 

Song si môžete vypočuť tu: https://www.youtube.com/watch?v=-2mxF_NwMgo&start_radio=1&list=RDMM-2mxF_NwMgo

Foto: archív Andrea Turčina

Podobné články